Kurs z certyfikatem!

Jak w praktyce zacząć wdrażać Pozytywną Dyscyplinę w klasach 1-3,

tak, abyś mogła skupić się na prowadzeniu lekcji, a nie na ciągłym upominaniu i wymyślaniu nowych kar (bo stare przestają działać).

Czy masz już dość tego, że:

Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedziałaś twierdząco, to czytaj dalej, mam rozwiązanie Twoich problemów.

Mam dla Ciebie dobrą wiadomość.
Nie musi tak być.
Możesz mieć pięknie współpracującą klasę.

Dzięki Pozytywnej Dyscyplinie praca z klasą może być prawdziwą przyjemnością. Będziesz mogła skupić się na uczeniu, a nie ciągłym upominaniu, ponoszeniu głosu i wymyślaniu kar.
Myślisz sobie zapewne teraz: a czemu nie kary i nagrody? Może potrzebuję jakiegoś dobrego systemu motywacyjnego?
Nie tędy droga! Kary i nagrody działają ALE tylko na chwilę. Potrzebujesz czegoś, co sprawi, że dzieci same będą CHCIAŁY z Tobą współpracować i to niezależnie od tego czy będzie wisieć nad nimi widmo kary czy obietnica nagrody.
Nie chodzi o to, żeby zdyscyplinować czy zmusić dzieci do słuchania się Ciebie, chodzi o to, żeby dzieci w naturalny sposób SAME CHCIAŁY z Tobą współpracować.
Masz wybór: możesz dalej wymyślać kary, stosować szkodliwe systemy motywacyjne lub uczyć dzieci życiowych kompetencji. Możesz próbować tresować/szkolić dzieci, lub podejść do nich z pełnym szacunkiem i w zamian dostać od nich to samo!
Bo dzieci uczą się nie poprzez wykłady, a poprzez obserwację.

Co znajdziesz w kursie?

Lekcja 1: Mity na temat „histerii” u dzieci

Lekcja 2: Jak reagować na histerię?

Lekcja 3: Stresory - jak zadbać o zasoby dziecka?

Lekcja 4: Gdy mówisz dziecku „nie”

Lekcja 5: Wybuchy histerii w sklepie

Lekcja 6: Walki podczas wychodzenia z domu

Lekcja 7: Wybuchy złości, gdy kończy się bajka

Lekcja 8: Na placu zabaw

Lekcja 9: Gdy dziecko doznaje porażki

Lekcja 10: Podczas wyjść, wycieczek, imprez rodzinnych

Lekcja 11: U specjalistów

Lekcja 12: Podczas posiłków

BONUS: Zasypianie

Kurs na raz (2h)

Instrukcja obsługi dziecięcych histerii

Nie musisz zmieniać swojego dziecka...
wystarczy że zmienisz swoje podejście

Materiały dostępne są od razu po opłaceniu zamówienia.

Kupując kurs nic nie ryzykujesz!
Dajemy gwarancję satysfakcji

Jeżeli okaże się, że kurs nie jest dla Ciebie, oddamy Ci pieniądze. Na decyzję masz 14 dni.

Ale czy sposoby z kursu na pewno działają?

Działają! Mamy potwierdzenie do uczestniczek:

Opinie pochodzą od klientów, którzy zakupili kurs i z niego korzystali. Opinie są zbierane, weryfikowane i publikowane zgodnie z regulaminem opinii.​

Cześć, jestem Agnieszka Semeniuk!

Pomagam rodzicom lepiej dogadywać się z dziećmi
  • traktują dziecko z szacunkiem,
  • dają mu potrzebną przestrzeń do rozwoju,
  • pomagają wzrastać i się rozwijać,
  • i przede wszystkim skupiają się na efektach długoterminowych, a nie tylko na leczeniu objawów.
Kurs na raz (2h)

Instrukcja obsługi dziecięcych histerii

Nie musisz zmieniać swojego dziecka...
wystarczy że zmienisz swoje podejście

Materiały dostępne są od razu po opłaceniu zamówienia.

FAQ

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Kurs zawiera metody, które są pomocne zarówno dla maluchów, jak i przedszkolaków (do 5, 6 roku życia).  Są tam opisy konkretnych sytuacji zarówno z młodszymi, jak i starszymi dziećmi.

Kurs nie zawiera metod, które tresują dziecko do bezwzględnego posłuszeństwa, natomiast pokazuje, jak wykorzystując wiedzę o rozwoju jego mózgu, nawiązywać z nim współpracę.

Część sposobów (np. plany, rytuały) będą przydatne również u dzieci ze spektrum, natomiast nie jest to materiał dostosowany do tego rodzaju trudnośći.

Materiały nie zawierają metod opartych na nagrodach i karach. Skupiamy się na budowaniu w dzieciach życiowych umiejętności i motywacji wewnętrznej, a nie uzależnienia od zewnętrznych wzmocnień.

Wszystkie materiały są nagrane i wraz z notatkami znajdują się na platformie kursowej. Nie musisz być na żywo, możesz oglądać i słuchać nagrań w dogodnym dla siebie czasie.

Dostęp do materiałów otrzymasz zaraz po opłaceniu zamówienia. Login i hasło zostaną wysłane automatycznie w mailu potwierdzającym zakup. Jeżeli nie możesz znaleźć takiego maila, to koniecznie napisz do nas na adres kontakt@nieboraczek.pl. Wyślemy maila ponownie.

Jeżeli z jakiegoś powodu kurs nie spełnia Twoich oczekiwań, wystarczy, że napiszesz do nas maila z taką informacją. Nie musisz wypełniać żadnego formularza ani dopełniać innych formalności. Wystarczy mail. Na decyzję masz 14 dni.

Oczywiście! Formularz składania zamówienia uprościliśmy do minimum – dlatego niestety nie ma w nim miejsca na wpisanie NIPu i danych do faktury. Jeżeli chcesz otrzymać fakturę, to napisz do nas maila na adres: kontakt@nieboraczek.pl wraz z danymi jakie mają znaleźć się na fakturze.

Dla osób posiadających Kartę Dużej Rodziny mamy zniżkę 10%. Napisz do nas wiadomość z numerem swojej Karty Dużej Rodziny. Po zweryfikowaniu wysyłamy kod rabatowy. Wpisujesz go na stronie zamówienia w oznaczonym na czerwono miejscu.

Oczywiście! Zaświadczenie możesz wygenerować sama w Panelu Kursowym w zakładce „Moje certyfikaty”. Ta opcja będzie dla Ciebie dostępna po przerobieniu całego kursu.  Wszystkie lekcje muszą być oznaczone jako ukończone. W razie problemów możesz napisać do Agnieszki Semeniuk bezpośrednio na jej Facebooku lub na adres agnieszka@nieboraczek.pl.

Dla tego kursu nie dajemy ograniczeń czasowych. Wszystkie aktualizacje otrzymujesz bezpłatnie. Możesz do niego wielokrotnie wracać. 

Na ten moment niestety nie mamy takiej opcji.